پارادوایکس- پارادوکس و معما ۲

سلام به یارای جدید و قدیم پارادوکسی!🙋‍♂️🙋‍♂️🙋‍♂️🙋‍♂️🙋‍♂️
کوله هاتونو بستید؟ بریم صحرا!

بیایید فکر کنیم و مسیر خلق کنیم تا به پارادوکس لند برسیم.

ای وای هنوز که نشستید!
پر قدرت بدویید و دست دوتا از دوستای هم مدرسه ای دیگتونم بگیرید و بیاید که برای مرحله ی اول مسابقه که جا نمونید. یادتون هم باشه! که تو این مسیر هر چی تیممون پُرنفر تر باشه، پر نفس تره و ماجراهای صحرا جالب تر. پس پارادوایکس رو به دوستای دیگتم معرفی کن که صحرای شلوغی بسازیم! 😉😉😉
از طریق لینک زیر ثبت نام کنید و هر روز وبسایتمونو چک کتید تا در جریان اطلاعیه ها قرار بگیرید.

پورتال مسابقه ی پارادوکس و معما ۲ – پارادوایکس

اطلاعات دقیق تر مسابقه هم تو پورتال ویژه ی مسابقه موجوده!
هرسوالی هم بود، از طریق “تماس با م”ا در پورتال مسابقه مطرح کنید، پاسخگو هستیم!
سرزنده باشید!!!🤗😎

مرحله ی دوم رویداد پارادوکس و معما

پس از استقبال دانش آموزان پسر دوره ی اول متوسطه نجف آباد از اولین دوره مسابقات خلاقیت دانش آموزی پارادوکس و معما و ثبت نام کردن بیش از ۱۵۰ نفر دانش آموز در قالب گروه های سه نفره و برگزاری مرحله ی اول این مسابقه به صورت آنلاین و در بستر وبسایت گروه دانش آموزی پارادوکس به نشانی www.paradoxna.ir، جواب های ارسالی تیم ها مورد داوری قرار گرفت و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، هفت تیم برتر به شرحی که در جدول زیر آمده است، جهت حضور در مرحله ی دوم مسابقات انتخاب شدند. (جدول زیر فاقد رتبه بندیست.)

مرحله دوم مسابقات در روز ۱۳ بهمن ماه ۹۶ به صورت حضوری و در محل دبیرستان شهید اژه ای نجف آباد (دوره دوم) به نشانی (( نجف آباد – خیابان 15 خرداد شمالی – خیابان نمازی – خیابان شهید سمندری – جنب کلوپ سمندری )) برگزار می گردد.

خواهشمند است دانش آموزان منتخب راس ساعت ۷:۳۰ صبح روز جمعه ۱۳ بهمن ماه در محل مسابقه حاضر باشند.

تذکر1: فرایند پذیرش بعد از ساعت ۷:۴۵ ادامه نخواهد داشت و تیم هایی که بعد از این ساعت مراجعه کنند، از دور مسابقه حذف خواهند شد.

تذکر2: ارائه کارت شناسایی معتبر توسط دانش آموزان هنگام پذیرش الزامیست.

*شایان ذکر است که با توجه به نوع خاص و باز این مسابقات، هیچ گونه آمادگی ای برای شرکت در مرحله ی دوم نیاز نیست و کافیست دانش آموزان با حفظ روحیه ی اعتماد به نفس و خودباوری، عملکرد اصلی خودشان را به نمایش بگذارند.

رویدادی برای تغییر

رویدادی برای تفکر از جنس دورهمی و با چاشنی خلاقیت. رقابتی لذت بخش که دانش آموزان شرکت کننده را با سوالاتی جواب باز تنها می گذارد. و شروع غافلگیری شرکت کنندگان از زمانیست که پس از ثبت نام گروه سه نفره شان در سایت پارادوکس، وارد پنل کاربریشان می شوند و سوالات مسابقه را می بینند. سوالاتی که اول غیرممکن به نظر می رسند، بدون جواب مشخصند و هر جوابی که برایش فکر شده باشد، مورد قبول واقع می شود. مسابقه ای فراتر از آموخته های مدرسه که مکملند برای زندگی پر چالش دانش آموزان.
پس از اتمام زمان پاسخ گویی، این بار نوبت پارادوکس است تا جواب های ارسالی را طبق اصول طراحی سوال داوری کند. توپ بار دیگر در زمین هفت تیم برتر مرحله ی اول می افتد تا با حضور در مرحله دوم رویداد این بار در رقابتی حساس تر خلاقیت خود را به چالش بکشند و برای کسب جوایزی که به سه تیم اول اعطا می شود، با آیتم های رقابت دست و پنجه نرم کنند.

اما مرحله ی دوم به همین جا ختم نمی شود چرا که ما برای اولیای منتخبین هم ارزش قائلیم و افتخاریست برای یکایک اعضای پارادوکس که برنامه هایی خلاقانه، خارج از رقابت برای اولیا طراحی کند تا قبل از اختتامیه ی اولین دوره مسابقات خلاقیت دانش آموری پارادوکس و معما، دانش آموزان در کنار اولیایشان حلاوت مزه ی خلاق بودن و کارایی اش را تجربه کنند. همه ی این ها به کمک نمایشگاه خلاقیت ” تناقض نما” محقق می شود که منتظر یکایک دانش آموزان و اولیای گرانقدر آنان است.