مرحله ی دوم رویداد پارادوکس و معما

پس از استقبال دانش آموزان پسر دوره ی اول متوسطه نجف آباد از اولین دوره مسابقات خلاقیت دانش آموزی پارادوکس و معما و ثبت نام کردن بیش از ۱۵۰ نفر دانش آموز در قالب گروه های سه نفره و برگزاری مرحله ی اول این مسابقه به صورت آنلاین و در بستر وبسایت گروه دانش آموزی پارادوکس به نشانی www.paradoxna.ir، جواب های ارسالی تیم ها مورد داوری قرار گرفت و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، هفت تیم برتر به شرحی که در جدول زیر آمده است، جهت حضور در مرحله ی دوم مسابقات انتخاب شدند. (جدول زیر فاقد رتبه بندیست.)

مرحله دوم مسابقات در روز ۱۳ بهمن ماه ۹۶ به صورت حضوری و در محل دبیرستان شهید اژه ای نجف آباد (دوره دوم) به نشانی (( نجف آباد – خیابان 15 خرداد شمالی – خیابان نمازی – خیابان شهید سمندری – جنب کلوپ سمندری )) برگزار می گردد.

خواهشمند است دانش آموزان منتخب راس ساعت ۷:۳۰ صبح روز جمعه ۱۳ بهمن ماه در محل مسابقه حاضر باشند.

تذکر1: فرایند پذیرش بعد از ساعت ۷:۴۵ ادامه نخواهد داشت و تیم هایی که بعد از این ساعت مراجعه کنند، از دور مسابقه حذف خواهند شد.

تذکر2: ارائه کارت شناسایی معتبر توسط دانش آموزان هنگام پذیرش الزامیست.

*شایان ذکر است که با توجه به نوع خاص و باز این مسابقات، هیچ گونه آمادگی ای برای شرکت در مرحله ی دوم نیاز نیست و کافیست دانش آموزان با حفظ روحیه ی اعتماد به نفس و خودباوری، عملکرد اصلی خودشان را به نمایش بگذارند.

3 دیدگاه برای “مرحله ی دوم رویداد پارادوکس و معما”

 1. یه مسابقه ی عالی !
  با یه عالمه تدارکات عالی!
  با یه تیم عالی !
  با یه نهار خوشمزه !
  با یه مرحله عالی !
  همه چی خوب و باحال بود اما بخش دوم مرحله ی دوم پارادوکس که باید آهنگ می ساختیم خیلی بد بود !!!
  امید وارم جایزه هاشون هم عالی باشه!
  و ای کاش مرحله دوم که باید آهنگ می ساختیم امتیاز کمتری نسبت مرحله اول که خیلی باحال بود داشته باشد!
  موفق باشید
  /درخشان/

 2. همون طور که در روز مسابقه هم گفتم بازهم اعتراف می کنم این مسابقه یه برد برد واقعی بود! و همه اینهارو مدیون سازندگان این مسابقه هستیم…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *