رویدادی برای تغییر

رویدادی برای تفکر از جنس دورهمی و با چاشنی خلاقیت. رقابتی لذت بخش که دانش آموزان شرکت کننده را با سوالاتی جواب باز تنها می گذارد. و شروع غافلگیری شرکت کنندگان از زمانیست که پس از ثبت نام گروه سه نفره شان در سایت پارادوکس، وارد پنل کاربریشان می شوند و سوالات مسابقه را می بینند. سوالاتی که اول غیرممکن به نظر می رسند، بدون جواب مشخصند و هر جوابی که برایش فکر شده باشد، مورد قبول واقع می شود. مسابقه ای فراتر از آموخته های مدرسه که مکملند برای زندگی پر چالش دانش آموزان.
پس از اتمام زمان پاسخ گویی، این بار نوبت پارادوکس است تا جواب های ارسالی را طبق اصول طراحی سوال داوری کند. توپ بار دیگر در زمین هفت تیم برتر مرحله ی اول می افتد تا با حضور در مرحله دوم رویداد این بار در رقابتی حساس تر خلاقیت خود را به چالش بکشند و برای کسب جوایزی که به سه تیم اول اعطا می شود، با آیتم های رقابت دست و پنجه نرم کنند.

اما مرحله ی دوم به همین جا ختم نمی شود چرا که ما برای اولیای منتخبین هم ارزش قائلیم و افتخاریست برای یکایک اعضای پارادوکس که برنامه هایی خلاقانه، خارج از رقابت برای اولیا طراحی کند تا قبل از اختتامیه ی اولین دوره مسابقات خلاقیت دانش آموری پارادوکس و معما، دانش آموزان در کنار اولیایشان حلاوت مزه ی خلاق بودن و کارایی اش را تجربه کنند. همه ی این ها به کمک نمایشگاه خلاقیت ” تناقض نما” محقق می شود که منتظر یکایک دانش آموزان و اولیای گرانقدر آنان است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *